за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
UNDER ARMOUR UA SHIFT
UNDER ARMOUR UA SHIFT
UNDER ARMOUR UA SHIFT
UNDER ARMOUR UA SHIFT
UNDER ARMOUR UA SHIFT
UNDER ARMOUR UA SHIFT
UNDER ARMOUR UA SHIFT
UNDER ARMOUR UA SHIFT
UNDER ARMOUR UA SHIFT
UNDER ARMOUR UA SHIFT
Код на производ: 3027776-600
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR UA SHIFT

Код на производ: 3027776-600

Без разлика дали сте во теретана, на патека или едноставно уживате во опуштен, спортски стил, новата колекција ви носи совршен баланс на удобност и функционалност. Од обувки до облека и опрема, најновите модели се дизајнирани со фокус на квалитетни материјали, енергични бои и детали, за да ви дадат чувство на удобност и најдобри перформанси во секоја прилика.

7.390 ДЕН
7.390 ДЕН
7.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 7.5 40.5 25.5
  • 8 41 26
  • 8.5 42 26.5
  • 9 42.5 27
  • 9.5 43 27.5
  • 10.5 44.5 28.5
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд UNDER ARMOUR
Возраст За возрасни

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики 3026520-004
5.093 ДЕН
Заштеда 25%
6.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики 3025522-001
8.392 ДЕН
Заштеда 20%
10.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики 3026520-600
4.753 ДЕН
Заштеда 30%
6.790 ДЕН
Додај во кошничка
UNDER ARMOUR UA SHIFT
Патики
UNDER ARMOUR UA SHIFT