за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas RunFalcon 3.0
adidas RunFalcon 3.0
adidas RunFalcon 3.0
adidas RunFalcon 3.0
adidas RunFalcon 3.0
adidas RunFalcon 3.0
adidas RunFalcon 3.0
adidas RunFalcon 3.0
adidas RunFalcon 3.0
adidas RunFalcon 3.0
Код на производ: HP5875
adidas

adidas RunFalcon 3.0

Код на производ: HP5875
Код на производителот: LTJ63
adidas RunFalcon 3.0 се детски патики чија удобност и дизајн се инспирирани од патиките за трчање. Нека бидат стилизирани без разлика дали се шетаат или играат во парк. Патиките RunFalcon 3.0 имаат мек среден ѓон од Cloudfoam кој обезбедува кадифено чувство при секој чекор. Велкро ременот заедно со еластичните врвки цврсто го држат стапалото и го олеснуваат облекувањето и соблекувањето. Моделот содржи најмалку 50% рециклирана содржина, така што правењето на производот е само едно од решенијата за ставање крај на пластичниот отпад. Спецификација: Детски патики Текстилен горен дел Плиток профил Cloudfoam среден ѓон Еластични врвки со велкро Гумен ѓон.

Без разлика дали сте во теретана, на патека или едноставно уживате во опуштен, спортски стил, новата колекција ви носи совршен баланс на удобност и функционалност. Од обувки до облека и опрема, најновите модели се дизајнирани со фокус на квалитетни материјали, енергични бои и детали, за да ви дадат чувство на удобност и најдобри перформанси во секоја прилика.

2.788 ДЕН
2.788 ДЕН
2.788 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10K 28 16.5
 • 11K 29 17.5
 • 11-K 30 18
 • 12-K 31 19
 • 13-K 32 19.5
 • 1 33 20
 • 2 34 21
 • 2- 35 21.5
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas RunFalcon 3.0 се детски патики чија удобност и дизајн се инспирирани од патиките за трчање. Нека бидат стилизирани без разлика дали се шетаат или играат во парк. Патиките RunFalcon 3.0 имаат мек среден ѓон од Cloudfoam кој обезбедува кадифено чувство при секој чекор. Велкро ременот заедно со еластичните врвки цврсто го држат стапалото и го олеснуваат облекувањето и соблекувањето. Моделот содржи најмалку 50% рециклирана содржина, така што правењето на производот е само едно од решенијата за ставање крај на пластичниот отпад. Спецификација:

 • Детски патики
 • Текстилен горен дел
 • Плиток профил
 • Cloudfoam среден ѓон
 • Еластични врвки со велкро
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Kids
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Колекција Sportswear

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Патики IF8669
  2.488 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  adidas RunFalcon 3.0
  Патики
  adidas RunFalcon 3.0