për të gjitha porositë vlera e të cilave është më e madhe se 2990 den.

- për të gjitha porositë me para në dorë ose me kartë pagese elektronike

- me para në dorë ose me kartë pagese elektronike.

Nike W NSW PE CLB FLC SHINE OS PO
Nike W NSW PE CLB FLC SHINE OS PO
Nike W NSW PE CLB FLC SHINE OS PO
Nike W NSW PE CLB FLC SHINE OS PO
Nike W NSW PE CLB FLC SHINE OS PO
Nike W NSW PE CLB FLC SHINE OS PO
Nike W NSW PE CLB FLC SHINE OS PO
Nike W NSW PE CLB FLC SHINE OS PO
Kodi i artikullit: FB8763-010
Nike

Nike W NSW PE CLB FLC SHINE OS PO

Kodi i artikullit: FB8763-010

Pavarësisht nëse jeni në palestër, në shteg ose thjesht duke shijuar një stil të relaksuar, sportiv, koleksioni i ri ju sjell ekuilibrin e përsosur të rehatisë dhe funksionalitetit. Nga këpucët tek veshjet dhe pajisjet, modelet më të fundit janë të dizajnuara me fokus në materiale cilësore, ngjyra të gjalla dhe detaje, për t'ju dhënë një ndjenjë rehati dhe performancë më të mirë në çdo rast.

4.790 ДЕН
4.790 ДЕН
4.790 ДЕН
Shuma e kursyer: 0 ДЕН
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • S S
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 15 ditësh

Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Gjinia Femra
Qëllimi Lifestyle
Brand Nike
Mosha Të rritur
Nike W NSW PE CLB FLC SHINE OS PO
Bluza
Nike W NSW PE CLB FLC SHINE OS PO