për të gjitha porositë vlera e të cilave është më e madhe se 2990 den.

- për të gjitha porositë me para në dorë ose me kartë pagese elektronike

- me para në dorë ose me kartë pagese elektronike.

UNDER ARMOUR UA UNSTOPPABLE FLC JOGGERS
Kodi i artikullit: 1379808-001
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR UA UNSTOPPABLE FLC JOGGERS

Kodi i artikullit: 1379808-001

Pavarësisht nëse jeni në palestër, në shteg ose thjesht duke shijuar një stil të relaksuar, sportiv, koleksioni i ri ju sjell ekuilibrin e përsosur të rehatisë dhe funksionalitetit. Nga këpucët tek veshjet dhe pajisjet, modelet më të fundit janë të dizajnuara me fokus në materiale cilësore, ngjyra të gjalla dhe detaje, për t'ju dhënë një ndjenjë rehati dhe performancë më të mirë në çdo rast.

5.990 ДЕН
5.990 ДЕН
4.792 ДЕН
Shuma e kursyer: 1.198 ДЕН
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • XS XS
  • SM S
  • MD M
  • LG L
  • XL XL
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 15 ditësh

Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Pjesa e poshtme e kostumit
Gjinia Meshkuj
Qëllimi Stërvitje
Brand UNDER ARMOUR
Mosha Të rritur
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
4.792 ДЕН
Shuma e kursyer 20%
5.990 ДЕН
Shtoni në shportë
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
3.752 ДЕН
Shuma e kursyer 20%
4.690 ДЕН
Shtoni në shportë
UNDER ARMOUR UA UNSTOPPABLE FLC JOGGERS
Pjesa e poshtme e kostumit
UNDER ARMOUR UA UNSTOPPABLE FLC JOGGERS