за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
New Balance Athletics Remastered French Terry Pant
New Balance Athletics Remastered French Terry Pant
New Balance Athletics Remastered French Terry Pant
New Balance Athletics Remastered French Terry Pant
New Balance Athletics Remastered French Terry Pant
New Balance Athletics Remastered French Terry Pant
New Balance Athletics Remastered French Terry Pant
New Balance Athletics Remastered French Terry Pant
Код на производ: WP31503-NWG
New Balance

New Balance Athletics Remastered French Terry Pant

Код на производ: WP31503-NWG
4.290 ДЕН
4.290 ДЕН
3.432 ДЕН
Заштеда: 858 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XS XS
  • S S
  • M M
  • L L
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Пол Женски
Возраст За возрасни
Бренд New Balance
Намена Lifestyle
Боја Зелена
ПроизведувачNew Balance Athletics Inc., Add: Brighton Landing, 100 Guest Street, Boston, MA 02135-2088, United States
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb ; BDS Slovakia s. r. o.,Tomášikova 50/E 831 04, Bratislava
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
3.832 ДЕН
Заштеда 20%
4.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
2.574 ДЕН
Заштеда 40%
4.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
2.394 ДЕН
Заштеда 40%
3.990 ДЕН
Додај во кошничка
New Balance Athletics Remastered French Terry Pant
Долен дел тренерки
New Balance Athletics Remastered French Terry Pant