за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
The North Face 1996 RETRO
The North Face 1996 RETRO
The North Face 1996 RETRO
The North Face 1996 RETRO
The North Face 1996 RETRO
The North Face 1996 RETRO
The North Face 1996 RETRO
The North Face 1996 RETRO
Код на производ: NF0A3C8DLE41
The North Face

The North Face 1996 RETRO

Код на производ: NF0A3C8DLE41

Посетете ја нашата веб-продавница сега и направете комбинации со дополнителни 10%, 15% или дури 20% попуст! Вашата спортска сезона започнува овде, со стил и паметно купување!Погледнете ја целата понуда овде.

Погледнете ја целата понуда овде. Понудата не може да се комбинира со S&B тикети.

 

 

21.990 ДЕН
21.990 ДЕН
17.592 ДЕН
Заштеда: 4.398 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • S S
  • L L
  • XL XL
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Пол Машки
Возраст За возрасни
Бренд The North Face
Намена Lifestyle
Боја Црна
ПроизведувачVF International SAGL, Via Laveggio 5, 6855 Stabio Switzerland
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Во моментов нема коментари

Слични производи

The North Face 1996 RETRO
Јакна
The North Face 1996 RETRO