за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike Jordan Flight
Nike Jordan Flight
Nike Jordan Flight
Nike Jordan Flight
Nike Jordan Flight
Nike Jordan Flight
Nike Jordan Flight
Nike Jordan Flight
Код на производ: DQ4603-010
Nike

Nike Jordan Flight

Код на производ: DQ4603-010
Nike Jordan Flight е вашиот нов есенски избор. Fleece ткаенината е удобна и пријатна, идеална за релаксација после тренинг. Меката, вградена капуљача ви овозможува да ја приспособите покриеноста и стилот. Еластичните манжетни на ракавите и поработ обезбедуваат дуксерот да остане на своето место додека вие сте во движење. Jumpman ознаката дава суптилен допир на наследството на брендот. Спецификација: Ткаенина од руно Вградена капуљача Еластични манжетни и пораб Машинско перење Состав: 100% памук .
6.090 ДЕН
6.090 ДЕН
4.263 ДЕН
Заштеда: 1.827 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XL XL
 • 2XL 2XL
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike Jordan Flight е вашиот нов есенски избор. Fleece ткаенината е удобна и пријатна, идеална за релаксација после тренинг. Меката, вградена капуљача ви овозможува да ја приспособите покриеноста и стилот. Еластичните манжетни на ракавите и поработ обезбедуваат дуксерот да остане на своето место додека вие сте во движење. Jumpman ознаката дава суптилен допир на наследството на брендот.
Спецификација:

 • Ткаенина од руно
 • Вградена капуљача
 • Еластични манжетни и пораб
 • Машинско перење
 • Состав: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Женски
  Возраст За возрасни
  Бренд Nike
  Намена Кошарка
  Боја Црна
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Дуксер DQ4603-576
  4.952 ДЕН
  Заштеда 20%
  6.190 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DQ4599-576
  4.472 ДЕН
  Заштеда 20%
  5.590 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер FB5110-133
  4.333 ДЕН
  Заштеда 30%
  6.190 ДЕН
  Додај во кошничка
  Nike Jordan Flight
  Дуксер
  Nike Jordan Flight