за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike Club+
Nike Club+
Nike Club+
Nike Club+
Nike Club+
Nike Club+
Nike Club+
Nike Club+
Nike Club+
Nike Club+
Код на производ: DQ4880-010
Nike

Nike Club+

Код на производ: DQ4880-010
Nike Club+ машката lifestyle јакна е направена од мек француски фротир за да ви помогне да се загреете, а мрежестата постава нуди оптимална прозрачност. Банџи учкурот на поработ ви овозможува да се прицврстите за да го зачувате топлиот воздух додека плетеното дно е мазно при допир со вашата кожа. Затворањето со ¼ патент ви помага да ја прилагодите покриеноста и стилот. Предните џебови со патент ви овозможуваат брз пристап до основните работи. Спецификација: Широк крој Банџи учкур Мрежеста постава ¼ патент Предни џебови со патент Futura лого Перење во машина Состав: 100% полиестер .

Посетете ја нашата веб-продавница сега и направете комбинации со дополнителни 10%, 15% или дури 20% попуст! Вашата спортска сезона започнува овде, со стил и паметно купување!Погледнете ја целата понуда овде.

Погледнете ја целата понуда овде. Понудата не може да се комбинира со S&B тикети.

 

 

8.190 ДЕН
8.190 ДЕН
5.733 ДЕН
Заштеда: 2.457 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XL XL
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike Club+ машката lifestyle јакна е направена од мек француски фротир за да ви помогне да се загреете, а мрежестата постава нуди оптимална прозрачност. Банџи учкурот на поработ ви овозможува да се прицврстите за да го зачувате топлиот воздух додека плетеното дно е мазно при допир со вашата кожа. Затворањето со ¼ патент ви помага да ја прилагодите покриеноста и стилот. Предните џебови со патент ви овозможуваат брз пристап до основните работи.
Спецификација:

 • Широк крој
 • Банџи учкур
 • Мрежеста постава
 • ¼ патент
 • Предни џебови со патент
 • Futura лого
 • Перење во машина
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Возраст За возрасни
  Бренд Nike
  Намена Lifestyle
  Боја Црна
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Nike Club+
  Дуксер
  Nike Club+