за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Puma PUMA X AC MILAN HOODIE
Puma PUMA X AC MILAN HOODIE
Puma PUMA X AC MILAN HOODIE
Puma PUMA X AC MILAN HOODIE
Код на производ: 536139-04
Puma

Puma PUMA X AC MILAN HOODIE

Код на производ: 536139-04
6.290 ДЕН
6.290 ДЕН
6.290 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • S S
  • M M
  • XL XL
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Пол Машки
Возраст За возрасни
Бренд Puma
Намена Lifestyle
Боја Сива
ПроизведувачPuma AG. Add: Puma way 1. 91074 Herzogenaurach, Germany
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 535660-39
4.090 ДЕН
Додај во кошничка
Puma PUMA X AC MILAN HOODIE
Дуксер
Puma PUMA X AC MILAN HOODIE