за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike JDB FLIGHT HERITAGE SS TEE
Nike JDB FLIGHT HERITAGE SS TEE
Nike JDB FLIGHT HERITAGE SS TEE
Nike JDB FLIGHT HERITAGE SS TEE
Nike JDB FLIGHT HERITAGE SS TEE
Nike JDB FLIGHT HERITAGE SS TEE
Nike JDB FLIGHT HERITAGE SS TEE
Nike JDB FLIGHT HERITAGE SS TEE
Nike JDB FLIGHT HERITAGE SS TEE
Nike JDB FLIGHT HERITAGE SS TEE
Код на производ: 85C903-023
Nike

Nike JDB FLIGHT HERITAGE SS TEE

Код на производ: 85C903-023
1.190 ДЕН
1.190 ДЕН
1.071 ДЕН
Заштеда: 119 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 4 3-4г.
  • 5 4-5г.
  • 6 5-6г.
  • 7 6-7г.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Пол Деца-момчиња
Намена Кошарка
Бренд Nike
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 85C982-001
1.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица 85C984-001
981 ДЕН
Заштеда 10%
1.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица 85C984-023
981 ДЕН
Заштеда 10%
1.090 ДЕН
Додај во кошничка
Nike JDB FLIGHT HERITAGE SS TEE
Маица
Nike JDB FLIGHT HERITAGE SS TEE