за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike Swim NIKE ESSENTIAL LAP
Nike Swim NIKE ESSENTIAL LAP
Nike Swim NIKE ESSENTIAL LAP
Nike Swim NIKE ESSENTIAL LAP
Код на производ: NESSA560-302
Nike Swim

Nike Swim NIKE ESSENTIAL LAP

Код на производ: NESSA560-302
2.490 ДЕН
2.490 ДЕН
2.241 ДЕН
Заштеда: 249 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • S S
  • M M
  • L L
  • XL XL
  • 2XL 2XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Пол Машки
Намена Пливање
Бренд Nike Swim
Возраст За возрасни
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорцеви NESSB451-302
2.961 ДЕН
Заштеда 10%
3.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорцеви NESSB451-494
2.961 ДЕН
Заштеда 10%
3.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорцеви NESSA560-811
2.241 ДЕН
Заштеда 10%
2.490 ДЕН
Додај во кошничка
Nike Swim NIKE ESSENTIAL LAP
Шорцеви
Nike Swim NIKE ESSENTIAL LAP