за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike M NK DF TEE 3MO GFX
Nike M NK DF TEE 3MO GFX
Nike M NK DF TEE 3MO GFX
Nike M NK DF TEE 3MO GFX
Nike M NK DF TEE 3MO GFX
Nike M NK DF TEE 3MO GFX
Nike M NK DF TEE 3MO GFX
Nike M NK DF TEE 3MO GFX
Код на производ: FV8366-010
Nike

Nike M NK DF TEE 3MO GFX

Код на производ: FV8366-010
2.290 ДЕН
2.290 ДЕН
2.290 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • M M
  • L L
  • XL XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Пол Машки
Намена Тренинг
Бренд Nike
Возраст За возрасни
Во моментов нема коментари
Nike M NK DF TEE 3MO GFX
Маица
Nike M NK DF TEE 3MO GFX