за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Columbia TALL HEIGHTS™ HOODED SOFTSHELL
Columbia TALL HEIGHTS™ HOODED SOFTSHELL
Columbia TALL HEIGHTS™ HOODED SOFTSHELL
Columbia TALL HEIGHTS™ HOODED SOFTSHELL
Columbia TALL HEIGHTS™ HOODED SOFTSHELL
Columbia TALL HEIGHTS™ HOODED SOFTSHELL
Columbia TALL HEIGHTS™ HOODED SOFTSHELL
Columbia TALL HEIGHTS™ HOODED SOFTSHELL
Columbia TALL HEIGHTS™ HOODED SOFTSHELL
Columbia TALL HEIGHTS™ HOODED SOFTSHELL
Код на производ: 1975591229
Columbia

Columbia TALL HEIGHTS™ HOODED SOFTSHELL

Код на производ: 1975591229
4.990 ДЕН
4.990 ДЕН
3.493 ДЕН
Заштеда: 1.497 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • S S
  • M M
  • L L
  • XL XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Пол Машки
Намена Outdoor
Бренд Columbia
Возраст За возрасни
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна 1533891353
3.493 ДЕН
Заштеда 30%
4.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна 1442361249
2.653 ДЕН
Заштеда 30%
3.790 ДЕН
Додај во кошничка
Columbia TALL HEIGHTS™ HOODED SOFTSHELL
Јакна
Columbia TALL HEIGHTS™ HOODED SOFTSHELL