за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike NKB DOWN FILL PUFFER
Nike NKB DOWN FILL PUFFER
Nike NKB DOWN FILL PUFFER
Nike NKB DOWN FILL PUFFER
Nike NKB DOWN FILL PUFFER
Nike NKB DOWN FILL PUFFER
Nike NKB DOWN FILL PUFFER
Nike NKB DOWN FILL PUFFER
Код на производ: 86J723-023
Nike

Nike NKB DOWN FILL PUFFER

Код на производ: 86J723-023
5.890 ДЕН
5.890 ДЕН
3.534 ДЕН
Заштеда: 2.356 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 4 3-4г.
  • 5 4-5г.
  • 6 5-6г.
  • 7 6-7г.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд Nike
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Јакна 86K910-U89
3.374 ДЕН
Заштеда 35%
5.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Јакна 86K910-023
2.595 ДЕН
Заштеда 50%
5.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна 86J849-U90
1.695 ДЕН
Заштеда 50%
3.390 ДЕН
Додај во кошничка
Nike NKB DOWN FILL PUFFER
Јакна
Nike NKB DOWN FILL PUFFER