за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike M NK CLUB ALUMNI HBR FT SHORT
Nike M NK CLUB ALUMNI HBR FT SHORT
Nike M NK CLUB ALUMNI HBR FT SHORT
Nike M NK CLUB ALUMNI HBR FT SHORT
Nike M NK CLUB ALUMNI HBR FT SHORT
Nike M NK CLUB ALUMNI HBR FT SHORT
Nike M NK CLUB ALUMNI HBR FT SHORT
Nike M NK CLUB ALUMNI HBR FT SHORT
Nike M NK CLUB ALUMNI HBR FT SHORT
Nike M NK CLUB ALUMNI HBR FT SHORT
Код на производ: DX0502-474
Nike

Nike M NK CLUB ALUMNI HBR FT SHORT

Код на производ: DX0502-474
3.090 ДЕН
3.090 ДЕН
2.781 ДЕН
Заштеда: 309 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XS XS
  • S S
  • M M
  • L L
  • XL XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд Nike
Возраст За возрасни
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорцеви FQ4359-410
2.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Шорцеви FZ4708-068
3.141 ДЕН
Заштеда 10%
3.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Шорцеви FZ4708-133
3.141 ДЕН
Заштеда 10%
3.490 ДЕН
Додај во кошничка
Nike M NK CLUB ALUMNI HBR FT SHORT
Шорцеви
Nike M NK CLUB ALUMNI HBR FT SHORT