за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike UV Hyverse
Nike UV Hyverse
Nike UV Hyverse
Nike UV Hyverse
Nike UV Hyverse
Nike UV Hyverse
Nike UV Hyverse
Nike UV Hyverse
Код на производ: DV9839-451
Nike

Nike UV Hyverse

Код на производ: DV9839-451
Nike UV Hyverse е машка маичка со кратки ракави наменета за тренинг. Што правиш денес? Облечете ја Nike UV Hyverse маицата и препуштете се на удобноста што доминира во вашето тело додека тренирате од почеток до крај. Бидете сигурни дека резултатите се постигнуваат со упорност, а удобноста со добар материјал и крој, а токму тоа ви го нуди ова парче спортска опрема. Спецификација: Машка маичка Кратки ракави Nike Dri-FIT технологија Сошиено лого на Nike Swoosh Машинско перење 100% полиестер.
2.590 ДЕН
2.590 ДЕН
2.590 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike UV Hyverse е машка маичка со кратки ракави наменета за тренинг. Што правиш денес? Облечете ја Nike UV Hyverse маицата и препуштете се на удобноста што доминира во вашето тело додека тренирате од почеток до крај. Бидете сигурни дека резултатите се постигнуваат со упорност, а удобноста со добар материјал и крој, а токму тоа ви го нуди ова парче спортска опрема.
Спецификација:

 • Машка маичка
 • Кратки ракави
 • Nike Dri-FIT технологија
 • Сошиено лого на Nike Swoosh
 • Машинско перење
 • 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд Nike
  Возраст За возрасни
  Во моментов нема коментари
  Nike UV Hyverse
  Маица
  Nike UV Hyverse