за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas Illustrated Linear Graphic
adidas Illustrated Linear Graphic
adidas Illustrated Linear Graphic
adidas Illustrated Linear Graphic
adidas Illustrated Linear Graphic
adidas Illustrated Linear Graphic
adidas Illustrated Linear Graphic
adidas Illustrated Linear Graphic
Код на производ: IM8311
adidas

adidas Illustrated Linear Graphic

Код на производ: IM8311
Код на производителот: KME39
adidas Illustrated Linear Graphic е разноврсна машка маичка од целосен памук со свежа графика на брендот и ткаени детали на етикетата. Со оваа маица ве очекува чувство на летна авантура. Спојте ја оваа adidas маица со графика со шорцеви за попладневно возење велосипед низ паркот или оброк во ресторан. Каде и да ве однесе денот, удобноста и свежината на оваа лесна маичка ќе ве држат покриени со стил. Оваа машка маичка е едноставна работа која создава секојдневни спомени. Памукот во овој производ е набавен преку Better Cotton. Спецификација: Машка маица-Lifestyle Заоблено деколте adidas графика со гумен принт Плетено лого на брендот.

Без разлика дали сте во теретана, на патека или едноставно уживате во опуштен, спортски стил, новата колекција ви носи совршен баланс на удобност и функционалност. Од обувки до облека и опрема, најновите модели се дизајнирани со фокус на квалитетни материјали, енергични бои и детали, за да ви дадат чувство на удобност и најдобри перформанси во секоја прилика.

1.688 ДЕН
1.688 ДЕН
1.688 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas Illustrated Linear Graphic е разноврсна машка маичка од целосен памук со свежа графика на брендот и ткаени детали на етикетата. Со оваа маица ве очекува чувство на летна авантура. Спојте ја оваа adidas маица со графика со шорцеви за попладневно возење велосипед низ паркот или оброк во ресторан. Каде и да ве однесе денот, удобноста и свежината на оваа лесна маичка ќе ве држат покриени со стил. Оваа машка маичка е едноставна работа која создава секојдневни спомени. Памукот во овој производ е набавен преку Better Cotton. Спецификација:

 • Машка маица-Lifestyle
 • Заоблено деколте
 • adidas графика со гумен принт
 • Плетено лого на брендот

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Sportswear
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица IR5238
  2.488 ДЕН
  Додај во кошничка
  adidas Illustrated Linear Graphic
  Маица
  adidas Illustrated Linear Graphic