за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas Camo
Код на производ: IR5834
adidas

adidas Camo

Код на производ: IR5834
Код на производителот: KNC73
adidas Camo е машка lifestyle маица која ќе ја носите секој ден бидејќи носи врвна удобност. Има нешто што дава моќ во едноставните, смели графики на градите. Оваа adidas маица ја нагласува таа моќ со својата камо естетика. Не ви треба ништо отмено за секој ден, само удобна маичка која ја истакнува вашата спортска страна. Изработена е од чист памук, издржлив е и пријатен за кожата. Нејзиниот стандарден, рамен крој нуди целодневна удобност и ви дава слобода да бидете активни. Можностите за комбинирање се бескрајни. Надополнете ја со модерни патики, фармерки или тренерки. adidas поддржува поодржливо производство на памук. Спецификација: Машка lifestyle маица Класичен крој Кратки ракави Состав: 100% памук.
Prosečna ocena:
5
1 ocena
1 ocena
1
(Oceni)
1.688 ДЕН
1.688 ДЕН
1.688 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas Camo е машка lifestyle маица која ќе ја носите секој ден бидејќи носи врвна удобност. Има нешто што дава моќ во едноставните, смели графики на градите. Оваа adidas маица ја нагласува таа моќ со својата камо естетика. Не ви треба ништо отмено за секој ден, само удобна маичка која ја истакнува вашата спортска страна. Изработена е од чист памук, издржлив е и пријатен за кожата. Нејзиниот стандарден, рамен крој нуди целодневна удобност и ви дава слобода да бидете активни. Можностите за комбинирање се бескрајни. Надополнете ја со модерни патики, фармерки или тренерки. adidas поддржува поодржливо производство на памук. Спецификација:

 • Машка lifestyle маица
 • Класичен крој
 • Кратки ракави
 • Состав: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Sportswear

  Последна оценка на производот

  Прикажаните оценки се преземени исклучиво од корисници кои го купиле производот.
  ivica
  ivica
  16.04.2024. 16:23
  Добра!

  Слични производи

  adidas Camo
  Маица
  adidas Camo