за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas Essentials Slim
Код на производ: HF7253
adidas

adidas Essentials Slim

Код на производ: HF7253
Код на производителот: ZR994
adidas Essentials Slim е женска маица за тренирање со кратки ракави која е лесна и удобна за сите ваши спортски активности.Нека вашиот спортски дух блесне во оваа тенка маица. На двата ракави се спуштаат три линии во контрастна боја за впечатлив изглед. Има спортски дизајн и лесно се комбинира, од фармерки до тренерки. adidas памучните производи поддржуваат одржливо одгледување памук. Ова е дел од иницијативата на adidas за ставање крај на загадувањето со пластика.Спецификација: Женска маица за тренинг Состав: 100% памук Округло деколте Кратки ракави Slim fit.
1.688 ДЕН
1.688 ДЕН
1.688 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas Essentials Slim е женска маица за тренирање со кратки ракави која е лесна и удобна за сите ваши спортски активности.Нека вашиот спортски дух блесне во оваа тенка маица. На двата ракави се спуштаат три линии во контрастна боја за впечатлив изглед. Има спортски дизајн и лесно се комбинира, од фармерки до тренерки. adidas памучните производи поддржуваат одржливо одгледување памук. Ова е дел од иницијативата на adidas за ставање крај на загадувањето со пластика.Спецификација:

 • Женска маица за тренинг
 • Состав: 100% памук
 • Округло деколте
 • Кратки ракави
 • Slim fit

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Sportswear
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица IS3613
  2.188 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Маица IR5887
  1.688 ДЕН
  Додај во кошничка
  adidas Essentials Slim
  Маица
  adidas Essentials Slim