за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike K NK DF ACD23 TRK SUIT K BR
Код на производ: DX5480-451
Nike

Nike K NK DF ACD23 TRK SUIT K BR

Код на производ: DX5480-451
4.490 ДЕН
4.490 ДЕН
3.816 ДЕН
Заштеда: 674 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XS 7-8г.
  • S 9-10г.
  • M 11-12г.
  • L 12-13г.
  • XL 14-15г.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Пол Kids
Намена Фудбал
Бренд Nike
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Тренерка DA5598-010
3.234 ДЕН
Заштеда 40%
5.390 ДЕН
Додај во кошничка
Nike K NK DF ACD23 TRK SUIT K BR
Тренерка
Nike K NK DF ACD23 TRK SUIT K BR