за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike PSG YNK DF STRK TRKSUIT W 4TH
Код на производ: FD7123-327
Nike

Nike PSG YNK DF STRK TRKSUIT W 4TH

Код на производ: FD7123-327
7.290 ДЕН
7.290 ДЕН
7.290 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • S 9-10г.
  • M 11-12г.
  • L 12-13г.
  • XL 14-15г.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Тренерка
Пол Kids
Намена Фудбал
Бренд Nike
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Тренерка DX5480-451
3.816 ДЕН
Заштеда 15%
4.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Тренерка DA5598-010
3.234 ДЕН
Заштеда 40%
5.390 ДЕН
Додај во кошничка
Nike PSG YNK DF STRK TRKSUIT W 4TH
Тренерка
Nike PSG YNK DF STRK TRKSUIT W 4TH