за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas LITEFLEX PTS
Код на производ: IQ3510
adidas

adidas LITEFLEX PTS

Код на производ: IQ3510
Код на производителот: CE335
5.188 ДЕН
5.188 ДЕН
4.150 ДЕН
Заштеда: 1.038 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • S S
  • M M
  • L L
  • XL XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Пол Машки
Намена Outdoor
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Колекција Performance
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
4.150 ДЕН
Заштеда 20%
5.188 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
5.910 ДЕН
Заштеда 20%
7.388 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
5.990 ДЕН
Заштеда 20%
7.488 ДЕН
Додај во кошничка
adidas LITEFLEX PTS
Долен дел тренерки
adidas LITEFLEX PTS