за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike M NK DF TRAIL MIDLAYER HZ
Код на производ: FB7535-053
Nike

Nike M NK DF TRAIL MIDLAYER HZ

Код на производ: FB7535-053
6.190 ДЕН
6.190 ДЕН
5.261 ДЕН
Заштеда: 929 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • S S
  • M M
  • L L
  • XL XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Маица со долги ракави
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд Nike
Возраст За возрасни
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
4.712 ДЕН
Заштеда 20%
5.890 ДЕН
Додај во кошничка
Nike M NK DF TRAIL MIDLAYER HZ
Маица со долги ракави
Nike M NK DF TRAIL MIDLAYER HZ