за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas Brand Love
Код на производ: IS4287
adidas

adidas Brand Love

Код на производ: IS4287
Код на производителот: KLU61
Изразете се во adidas Brand Love женската lifestyle маица. Некои денови бараат дополнителна доза на разиграност. Скокни во оваа лесна маичка и дозволете нејзиниот вез да зборува. Без разлика дали е во комбинација со фармерки или опуштено здолниште, неговата мека памучна конструкција со дополнително растегнување ќе ве одржува удобно во текот на целиот ден, додека впечатливите пруги на adidas ја истакнуваат вашата посветеност во стилот. За совршена завршница, засукајте ги кратките ракави и излезете на бранч или лежерна прошетка низ градот со блиски пријатели. Оваа маичка е направена да ја покаже вашата забавна страна. Спецификација: Regular fit Кратки ракави Тркалезна јака со еластичен ластик Better Cotton.
1.888 ДЕН
1.888 ДЕН
1.888 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Изразете се во adidas Brand Love женската lifestyle маица. Некои денови бараат дополнителна доза на разиграност. Скокни во оваа лесна маичка и дозволете нејзиниот вез да зборува. Без разлика дали е во комбинација со фармерки или опуштено здолниште, неговата мека памучна конструкција со дополнително растегнување ќе ве одржува удобно во текот на целиот ден, додека впечатливите пруги на adidas ја истакнуваат вашата посветеност во стилот. За совршена завршница, засукајте ги кратките ракави и излезете на бранч или лежерна прошетка низ градот со блиски пријатели. Оваа маичка е направена да ја покаже вашата забавна страна. Спецификација:

 • Regular fit
 • Кратки ракави
 • Тркалезна јака со еластичен ластик
 • Better Cotton

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Sportswear
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица IS3613
  2.188 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Маица IR5887
  1.688 ДЕН
  Додај во кошничка
  adidas Brand Love
  Маица
  adidas Brand Love