за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
MONT MONT W QUILTED LONG JKT
MONT MONT W QUILTED LONG JKT
MONT MONT W QUILTED LONG JKT
MONT MONT W QUILTED LONG JKT
MONT MONT W QUILTED LONG JKT
MONT MONT W QUILTED LONG JKT
MONT MONT W QUILTED LONG JKT
MONT MONT W QUILTED LONG JKT
Код на производ: MNA233F512-01
MONT

MONT MONT W QUILTED LONG JKT

Код на производ: MNA233F512-01

Подготвени за дополнителни заштеди? Во периодот до 11-ти март, искористете го тикетот кој носи дополнителни  15%!  Тикетот се пресметува автоматски во кошницата. Започнете со купување сега.

11.390 ДЕН
11.390 ДЕН
7.973 ДЕН
Заштеда: 3.417 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XS XS
  • S S
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Пол Женски
Намена Outdoor
Бренд MONT
Возраст За возрасни

Слични производи

MONT MONT W QUILTED LONG JKT
Јакна
MONT MONT W QUILTED LONG JKT