за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
Код на производ: DZ5173-010
NIKE

NIKE Sportswear

Код на производ: DZ5173-010
Nike Sportswear е машка памучна lifestyle маица, која е мека, лесна и дизајнирана за сите прилики. Swoosh. Релаксирана одговара за секојдневно, лежерно носење? Swoosh. Испечатена графика за славење на брендот? Triple Swoosh. Оваа маица ги означува сите опции наведени погоре. Лесниот памук е мек и удобен за секојдневно носење. Опуштена во пределот на рамената, градите и телото, има атлетски крој што лесно можете да го комбинирате со други слоеви. Спецификација: Машка маичка – lifestyle Ребреста јака Состав: 100% памук Машинско перење.
Големини EU
Големини
Големини CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike Sportswear е машка памучна lifestyle маица, која е мека, лесна и дизајнирана за сите прилики. Swoosh. Релаксирана одговара за секојдневно, лежерно носење? Swoosh. Испечатена графика за славење на брендот? Triple Swoosh. Оваа маица ги означува сите опции наведени погоре. Лесниот памук е мек и удобен за секојдневно носење. Опуштена во пределот на рамената, градите и телото, има атлетски крој што лесно можете да го комбинирате со други слоеви.
Спецификација:

 • Машка маичка – lifestyle
 • Ребреста јака
 • Состав: 100% памук
 • Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  NIKE Sportswear
  Маица
  NIKE Sportswear