за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
CHAMPION BASIC T-SHIRT
CHAMPION BASIC T-SHIRT
CHAMPION BASIC T-SHIRT
CHAMPION BASIC T-SHIRT
CHAMPION BASIC T-SHIRT
CHAMPION BASIC T-SHIRT
CHAMPION BASIC T-SHIRT
CHAMPION BASIC T-SHIRT
Код на производ: CHA241M800-01
CHAMPION

CHAMPION BASIC T-SHIRT

Код на производ: CHA241M800-01
1.090 ДЕН
1.090 ДЕН
872 ДЕН
Заштеда: 218 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • S S
  • M M
  • L L
  • XL XL
  • 2XL 2XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд CHAMPION
Возраст За возрасни

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица CHA241M800-21
872 ДЕН
Заштеда 20%
1.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица CHA241M800-10
872 ДЕН
Заштеда 20%
1.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица CHA241M800-3A
872 ДЕН
Заштеда 20%
1.090 ДЕН
Додај во кошничка
CHAMPION BASIC T-SHIRT
Маица
CHAMPION BASIC T-SHIRT