за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas TR-ES 3S T
adidas TR-ES 3S T
adidas TR-ES 3S T
adidas TR-ES 3S T
adidas TR-ES 3S T
adidas TR-ES 3S T
adidas TR-ES 3S T
adidas TR-ES 3S T
Код на производ: IS4214
adidas

adidas TR-ES 3S T

Код на производ: IS4214
Код на производителот: BUT04
1.888 ДЕН
1.888 ДЕН
1.888 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XS XS
  • S S
  • M M
  • L L
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Колекција Performance

Слични производи

adidas TR-ES 3S T
Маица
adidas TR-ES 3S T