за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
CHAMPION AUTHENTIC ATHLETICWEAR T-SHIRT
CHAMPION AUTHENTIC ATHLETICWEAR T-SHIRT
CHAMPION AUTHENTIC ATHLETICWEAR T-SHIRT
CHAMPION AUTHENTIC ATHLETICWEAR T-SHIRT
Код на производ: CHA241B800-05
CHAMPION

CHAMPION AUTHENTIC ATHLETICWEAR T-SHIRT

Код на производ: CHA241B800-05
790 ДЕН
790 ДЕН
632 ДЕН
Заштеда: 158 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 2XS 3-4г.
  • XS 5-6г.
  • S 7-8г.
  • M 9-10г.
  • L 11-12г.
  • XL 13-14г.
  • 2XL 15-16г.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд CHAMPION
Возраст За мали деца (4-10 год.)

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица CHA241B812-3A
712 ДЕН
Заштеда 20%
890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица CHA241B812-11
712 ДЕН
Заштеда 20%
890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица CHA241B812-05
712 ДЕН
Заштеда 20%
890 ДЕН
Додај во кошничка
CHAMPION AUTHENTIC ATHLETICWEAR T-SHIRT
Маица
CHAMPION AUTHENTIC ATHLETICWEAR T-SHIRT