за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas J SW GFX T
Код на производ: IR7729
adidas

adidas J SW GFX T

Код на производ: IR7729
Код на производителот: KOJ41
2.188 ДЕН
2.188 ДЕН
2.188 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 128 7-8г.
  • 140 9-10г.
  • 152 11-12г.
  • 164 13-14г.
  • 176 15-16г.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Пол Kids
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Колекција Sportswear

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица IT8778
1.888 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица IQ4072
1.188 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица IT8785
1.888 ДЕН
Додај во кошничка
adidas J SW GFX T
Маица
adidas J SW GFX T