за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas TLRDIM LUX ZIP
adidas TLRDIM LUX ZIP
adidas TLRDIM LUX ZIP
adidas TLRDIM LUX ZIP
Код на производ: IT6655
adidas

adidas TLRDIM LUX ZIP

Код на производ: IT6655
Код на производителот: MKV82
5.188 ДЕН
5.188 ДЕН
5.188 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 70B 70B
  • 70C 70C
  • 75B 75B
  • 75C 75C
  • 80B 80B
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Градник
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Колекција Performance

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
2.150 ДЕН
Заштеда 20%
2.688 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
2.150 ДЕН
Заштеда 20%
2.688 ДЕН
Додај во кошничка
adidas TLRDIM LUX ZIP
Градник
adidas TLRDIM LUX ZIP