за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas WO POW TEE
adidas WO POW TEE
adidas WO POW TEE
adidas WO POW TEE
adidas WO POW TEE
adidas WO POW TEE
adidas WO POW TEE
adidas WO POW TEE
Код на производ: IK9685
adidas

adidas WO POW TEE

Код на производ: IK9685
Код на производителот: IEJ12
3.088 ДЕН
3.088 ДЕН
3.088 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • S S
  • M M
  • L L
  • XL XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Пол Машки
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Колекција Performance

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица IM7449
2.188 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица IS7090
2.088 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица IS2363
2.088 ДЕН
Додај во кошничка
adidas WO POW TEE
Маица
adidas WO POW TEE