за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE M NK TCH FLC FZ WR HOODIE
NIKE M NK TCH FLC FZ WR HOODIE
NIKE M NK TCH FLC FZ WR HOODIE
NIKE M NK TCH FLC FZ WR HOODIE
NIKE M NK TCH FLC FZ WR HOODIE
NIKE M NK TCH FLC FZ WR HOODIE
NIKE M NK TCH FLC FZ WR HOODIE
NIKE M NK TCH FLC FZ WR HOODIE
Код на производ: FB7921-113
NIKE

NIKE M NK TCH FLC FZ WR HOODIE

Код на производ: FB7921-113
8.790 ДЕН
8.790 ДЕН
6.153 ДЕН
Заштеда: 2.637 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XL XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Дуксер BV2654-365
4.041 ДЕН
Заштеда 10%
4.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Дуксер FB7921-672
7.911 ДЕН
Заштеда 10%
8.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер FN2634-010
4.311 ДЕН
Заштеда 10%
4.790 ДЕН
Додај во кошничка
NIKE M NK TCH FLC FZ WR HOODIE
Дуксер
NIKE M NK TCH FLC FZ WR HOODIE