за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas M FI 3S PT
adidas M FI 3S PT
adidas M FI 3S PT
adidas M FI 3S PT
adidas M FI 3S PT
adidas M FI 3S PT
adidas M FI 3S PT
adidas M FI 3S PT
Код на производ: IR9203
adidas

adidas M FI 3S PT

Код на производ: IR9203
Код на производителот: KOS97
3.988 ДЕН
3.988 ДЕН
3.589 ДЕН
Заштеда: 399 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • S S
  • M M
  • L L
  • XL XL
  • 2XL 2XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Колекција Sportswear

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
3.319 ДЕН
Заштеда 10%
3.688 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
3.589 ДЕН
Заштеда 10%
3.988 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
3.589 ДЕН
Заштеда 10%
3.988 ДЕН
Додај во кошничка
adidas M FI 3S PT
Долен дел тренерки
adidas M FI 3S PT