за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas Train Essentials
adidas Train Essentials
adidas Train Essentials
adidas Train Essentials
adidas Train Essentials
adidas Train Essentials
adidas Train Essentials
adidas Train Essentials
Код на производ: HR7878
adidas

adidas Train Essentials

Код на производ: HR7878
Код на производителот: NQ047
adidas Train Essentials е женска маица за тренинг која ќе ви овозможи неверојатна удобност додека уживате во вашите омилени спортски активности. Заматете ја границата помеѓу стилот и изведбата. Оваа adidas маица за тренинг има Aeroready управување со влага за да ве одржува суви. FreeLift нуди целосна покриеност на движење и задржување. Малото лого со 3 ленти го комплетира чистиот и едноставен изглед. Направен од низа рециклирани материјали и најмалку 70% рециклирана содржина, овој производ е само едно од решенијата на adidas што помага да се стави крај на пластичниот отпад. Спецификација: Женска маичка за тренинг Краток ракав Aeroready контрола на влагата V деколте.

Подготвени за дополнителни заштеди? Во периодот до 11-ти март, искористете го тикетот кој носи дополнителни  15%!  Тикетот се пресметува автоматски во кошницата. Започнете со купување сега.

Без разлика дали сте во теретана, на патека или едноставно уживате во опуштен, спортски стил, новата колекција ви носи совршен баланс на удобност и функционалност. Од обувки до облека и опрема, најновите модели се дизајнирани со фокус на квалитетни материјали, енергични бои и детали, за да ви дадат чувство на удобност и најдобри перформанси во секоја прилика.

1.488 ДЕН
1.488 ДЕН
1.339 ДЕН
Заштеда: 149 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas Train Essentials е женска маица за тренинг која ќе ви овозможи неверојатна удобност додека уживате во вашите омилени спортски активности. Заматете ја границата помеѓу стилот и изведбата. Оваа adidas маица за тренинг има Aeroready управување со влага за да ве одржува суви. FreeLift нуди целосна покриеност на движење и задржување. Малото лого со 3 ленти го комплетира чистиот и едноставен изглед. Направен од низа рециклирани материјали и најмалку 70% рециклирана содржина, овој производ е само едно од решенијата на adidas што помага да се стави крај на пластичниот отпад. Спецификација:

 • Женска маичка за тренинг
 • Краток ракав
 • Aeroready контрола на влагата
 • V деколте

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance

  Слични производи

  adidas Train Essentials
  Маица
  adidas Train Essentials