за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE M NK DF TEE RUN DIV SP24
NIKE M NK DF TEE RUN DIV SP24
NIKE M NK DF TEE RUN DIV SP24
NIKE M NK DF TEE RUN DIV SP24
NIKE M NK DF TEE RUN DIV SP24
NIKE M NK DF TEE RUN DIV SP24
NIKE M NK DF TEE RUN DIV SP24
NIKE M NK DF TEE RUN DIV SP24
Код на производ: FQ3916-010
NIKE

NIKE M NK DF TEE RUN DIV SP24

Код на производ: FQ3916-010

Без разлика дали сте во теретана, на патека или едноставно уживате во опуштен, спортски стил, новата колекција ви носи совршен баланс на удобност и функционалност. Од обувки до облека и опрема, најновите модели се дизајнирани со фокус на квалитетни материјали, енергични бои и детали, за да ви дадат чувство на удобност и најдобри перформанси во секоја прилика.

2.390 ДЕН
2.390 ДЕН
2.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • S S
  • M M
  • L L
  • XL XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Маица DV9315-412
2.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица FQ3914-053
2.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
NIKE M NK DF TEE RUN DIV SP24
Маица
NIKE M NK DF TEE RUN DIV SP24