за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike Dri-Fit Get Fit
Код на производ: DQ5562-010
Nike

Nike Dri-Fit Get Fit

Код на производ: DQ5562-010
Nike Dri-Fit Get Fit женскиот дуксер за секој ден е совршен избор за излегување од дома со пријателите. Носете Fit, чувствувајте се и бидете Fit. Тој е одличен сојузник во исполнувањето на секојдневните обврски. Скроен е за да не ве стиска и да не ви го попречува движењето. Џебовите ги чуваат вашите неопходни работи и ги одржуваат вашите раце топли. Подгответе се да зачекорите во денот со удобност и комфор. Технологијата Dri-Fit ја отстранува вишокот на влага и ви помага да останете суви и свежи. Мекиот комфор на францускиот фротир остава пријатно чувство на кожата. Спецификација: Женски дуксер за секој ден Dri-Fit технологија Nike лого Класичен крој Состав: 62% памук, 38% полиестер.
4.390 ДЕН
4.390 ДЕН
2.414 ДЕН
Заштеда: 1.976 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike Dri-Fit Get Fit женскиот дуксер за секој ден е совршен избор за излегување од дома со пријателите. Носете Fit, чувствувајте се и бидете Fit. Тој е одличен сојузник во исполнувањето на секојдневните обврски. Скроен е за да не ве стиска и да не ви го попречува движењето. Џебовите ги чуваат вашите неопходни работи и ги одржуваат вашите раце топли. Подгответе се да зачекорите во денот со удобност и комфор. Технологијата Dri-Fit ја отстранува вишокот на влага и ви помага да останете суви и свежи. Мекиот комфор на францускиот фротир остава пријатно чувство на кожата.
Спецификација:

 • Женски дуксер за секој ден
 • Dri-Fit технологија
 • Nike лого
 • Класичен крој
 • Состав: 62% памук, 38% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд Nike
  Возраст За возрасни
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер FB5693-010
  4.790 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер FB5693-328
  4.790 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Дуксер DX0074-657
  3.592 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.490 ДЕН
  Додај во кошничка
  Nike Dri-Fit Get Fit
  Дуксер
  Nike Dri-Fit Get Fit