за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike Sportswear
Код на производ: DN5243-100
Nike

Nike Sportswear

Код на производ: DN5243-100
Nike Sportswear е машка lifestyle маица со кратки ракави. Оваа маица со стандарден крој е идеална за сите прилики. Не е важно дали одите на тренинг или одите на прошетка за да уживате во слободното време, овој модел ќе ги придружува сите ваши активности од почеток до крај со незаменлива удобност. Кратките ракави овозможуваат пријатно чувство при високи температури. Nike Swoosh логото придонесува за естетиката на оваа маица. Памучниот материјал ќе го прегрне вашето тело и ќе уживате во пријатноста на памукот. Спецификација: Машка маица Стандарден крој Кратки ракави Nike Swoosh лого Состав: 100% памук.
Prosečna ocena:
5
1 ocena
1 ocena
1
(Oceni)
1.790 ДЕН
1.790 ДЕН
1.074 ДЕН
Заштеда: 716 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XL 2XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike Sportswear е машка lifestyle маица со кратки ракави. Оваа маица со стандарден крој е идеална за сите прилики. Не е важно дали одите на тренинг или одите на прошетка за да уживате во слободното време, овој модел ќе ги придружува сите ваши активности од почеток до крај со незаменлива удобност. Кратките ракави овозможуваат пријатно чувство при високи температури. Nike Swoosh логото придонесува за естетиката на оваа маица. Памучниот материјал ќе го прегрне вашето тело и ќе уживате во пријатноста на памукот.
Спецификација:

 • Машка маица
 • Стандарден крој
 • Кратки ракави
 • Nike Swoosh лого
 • Состав: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд Nike
  Возраст За возрасни

  Последна оценка на производот

  Прикажаните оценки се преземени исклучиво од корисници кои го купиле производот на sportvision.mk.
  Suzana
  Suzana
  31.03.2023. 08:43
  Nike Sportswear
  Маица
  Nike Sportswear