за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Vans MN VANS LACES 36
Vans MN VANS LACES 36
Vans MN VANS LACES 36
Vans MN VANS LACES 36
Код на производ: VN000XZYE11
Vans

Vans MN VANS LACES 36"

Код на производ: VN000XZYE11
690 ДЕН
690 ДЕН
483 ДЕН
Заштеда: 207 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • ONE SIZE Унив.
Изберете ја количината: 1 КОМ
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Врвци
Пол Машки
Возраст За возрасни
Бренд Vans
Намена Lifestyle
Боја Црна
ПроизведувачVF International SAGL, Via Laveggio 5, 6855 Stabio Switzerland
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Врвци VN0001TTHU0
343 ДЕН
Заштеда 30%
490 ДЕН
Додај во кошничка
Vans MN VANS LACES 36
Врвци
Vans MN VANS LACES 36"