за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
J2C INVISIBLE PLAIN SOCKS
Код на производ: J2CE233U103-10
J2C

J2C INVISIBLE PLAIN SOCKS

Код на производ: J2CE233U103-10

Посетете ја нашата веб-продавница сега и направете комбинации со дополнителни 10%, 15% или дури 20% попуст! Вашата спортска сезона започнува овде, со стил и паметно купување!Погледнете ја целата понуда овде.

Погледнете ја целата понуда овде. Понудата не може да се комбинира со S&B тикети.

 

 

490 ДЕН
490 ДЕН
392 ДЕН
Заштеда: 98 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 36-38 36-38
  • 39-42 39-42
  • 43-46 43-46
Изберете ја количината: 1 ПАК
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Чорапи
Пол Унисекс
Возраст За возрасни
Бренд J2C
Намена Lifestyle
Боја Бела
ПроизведувачBDS Trade Limited, 6/F Greenwich Ctr 260 King’ , Rd North Point, Hong Kong
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb ; BDS Slovakia s. r. o.,Tomášikova 50/E 831 04, Bratislava
Во моментов нема коментари

Слични производи

J2C INVISIBLE PLAIN SOCKS
Чорапи
J2C INVISIBLE PLAIN SOCKS