за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Speedo PLAIN MOUD SILC CAP JF/JM/JU PINK
Код на производ: 87099016979
Speedo

Speedo PLAIN MOUD SILC CAP JF/JM/JU PINK

Код на производ: 87099016979
590 ДЕН
590 ДЕН
590 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • ONE Унив.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Капа за пливање
Пол Деца-девојчиња
Намена Пливање
Бренд Speedo
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Во моментов нема коментари
Speedo PLAIN MOUD SILC CAP JF/JM/JU PINK
Капа за пливање
Speedo PLAIN MOUD SILC CAP JF/JM/JU PINK