за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Vans UY Sk8-Low
Vans UY Sk8-Low
Vans UY Sk8-Low
Vans UY Sk8-Low
Vans UY Sk8-Low
Vans UY Sk8-Low
Vans UY Sk8-Low
Vans UY Sk8-Low
Код на производ: VN0A7Q5LBAZ
Vans

Vans UY Sk8-Low

Код на производ: VN0A7Q5LBAZ

Посетете ја нашата веб-продавница сега и направете комбинации со дополнителни 10%, 15% или дури 20% попуст! Вашата спортска сезона започнува овде, со стил и паметно купување!Погледнете ја целата понуда овде.

Погледнете ја целата понуда овде. Понудата не може да се комбинира со S&B тикети.

 

 

3.390 ДЕН
3.390 ДЕН
2.373 ДЕН
Заштеда: 1.017 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 27.5 27.5
  • 29 29
  • 30 30
  • 31 31
  • 33 33
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Деца
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Бренд Vans
Намена Lifestyle
Боја Бела
ПроизведувачVF International SAGL, Via Laveggio 5, 6855 Stabio Switzerland
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Во моментов нема коментари
Vans UY Sk8-Low
Патики
Vans UY Sk8-Low