за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Vans UY Old Skool
Vans UY Old Skool
Vans UY Old Skool
Vans UY Old Skool
Vans UY Old Skool
Vans UY Old Skool
Vans UY Old Skool
Vans UY Old Skool
Vans UY Old Skool
Vans UY Old Skool
Код на производ: VN0A4BUU2JO
Vans

Vans UY Old Skool

Код на производ: VN0A4BUU2JO
4.190 ДЕН
4.190 ДЕН
4.190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 30.5 30.5
  • 28 28
  • 29 29
  • 30 30
  • 31 31
  • 31.5 31.5
  • 32 32
  • 32.5 32.5
  • 33 33
  • 34 34
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Kids
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Бренд Vans
Намена Lifestyle
Боја Бела
ПроизведувачVF International SAGL, Via Laveggio 5, 6855 Stabio Switzerland
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики VN000W9T6BT
4.190 ДЕН
Додај во кошничка
Vans UY Old Skool
Патики
Vans UY Old Skool