за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Reebok Hexalite Legacy
Reebok Hexalite Legacy
Reebok Hexalite Legacy
Reebok Hexalite Legacy
Reebok Hexalite Legacy
Reebok Hexalite Legacy
Reebok Hexalite Legacy
Reebok Hexalite Legacy
Reebok Hexalite Legacy
Reebok Hexalite Legacy
Код на производ: HQ6523
Reebok

Reebok Hexalite Legacy

Код на производ: HQ6523
REEBOK Hexalite Legacy се женски lifestyle патики инспирирани од трчањето. Ретро патики кои носат вибрација од деведесеттите, модернизирани и подготвени за вас. Мрежестиот горен дел и геометриските агли обезбедуваат совршена удобност и прозрачност што им овозможува на вашите стапала да ја задржат утринската свежина. Hexalite технологијатата со меко перниче обезбедува стабилност и амортизирање и дава футуристички дизајн. Патиките имаат подобрен изглед и плиток профил со класични врвки. Цврстиот гумен ѓон го подобрува прилепувањето на површина и дава сигурност на вашиот чекор. Ако сакате да бидете забележани додека шетате низ урбаните градски улици, овие REEBOK Hexalite Legacy женски патики се вашиот идеален сојузник. Спецификација: Женски патики Плиток профил Hexalite технологија Врвки Хексагонално перниче Гумен ѓон.

Посетете ја нашата веб-продавница сега и направете комбинации со дополнителни 10%, 15% или дури 20% попуст! Вашата спортска сезона започнува овде, со стил и паметно купување!Погледнете ја целата понуда овде.

Погледнете ја целата понуда овде. Понудата не може да се комбинира со S&B тикети.

 

 

6.790 ДЕН
6.790 ДЕН
4.753 ДЕН
Заштеда: 2.037 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6.5 37 23.5
 • 7 37.5 24
 • 7.5 38 24.5
 • 8.5 39 25.5
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

REEBOK Hexalite Legacy се женски lifestyle патики инспирирани од трчањето. Ретро патики кои носат вибрација од деведесеттите, модернизирани и подготвени за вас. Мрежестиот горен дел и геометриските агли обезбедуваат совршена удобност и прозрачност што им овозможува на вашите стапала да ја задржат утринската свежина. Hexalite технологијатата со меко перниче обезбедува стабилност и амортизирање и дава футуристички дизајн. Патиките имаат подобрен изглед и плиток профил со класични врвки. Цврстиот гумен ѓон го подобрува прилепувањето на површина и дава сигурност на вашиот чекор. Ако сакате да бидете забележани додека шетате низ урбаните градски улици, овие REEBOK Hexalite Legacy женски патики се вашиот идеален сојузник.
Спецификација:

 • Женски патики
 • Плиток профил
 • Hexalite технологија
 • Врвки
 • Хексагонално перниче
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Возраст За возрасни
  Бренд Reebok
  Намена Lifestyle
  Боја Бела
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Reebok Hexalite Legacy
  Патики
  Reebok Hexalite Legacy