за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Reebok Club C Geo Mid
Reebok Club C Geo Mid
Reebok Club C Geo Mid
Reebok Club C Geo Mid
Reebok Club C Geo Mid
Reebok Club C Geo Mid
Reebok Club C Geo Mid
Reebok Club C Geo Mid
Reebok Club C Geo Mid
Reebok Club C Geo Mid
Код на производ: GZ2159
Reebok

Reebok Club C Geo Mid

Код на производ: GZ2159
REEBOK Club C Geo Mid женските lifestyle патики се дизајнирани за вашето уживање. Погледнете го светот од повисока перспектива во овие патики на платформа. Ултра модерни, ултра удобни! Комбинацијата на материјали, луксузниот велур и кожата на горниот дел ви ја даваат пријатноста и удобноста кои ги аслужувате. Двојниот среден ѓон, покрај тоа што ви дава поинаква перспектива, додава удобност и обезбедува лесно амортизирање. Газиштето на надворешниот ѓон, штитникот од кал и средно засечената потпетица ја истакнуваат атрактивната надворешност. Патиките се одликуваат со плиток профил и класични врвки. Неутралната палета на бои на овие модерни женски патики гарантира лесно комбинирање со остатокот од вашата гардероба. Единственото нешто што треба да направите е да ги врзете и да започнете да го започнете новиот ден со нови авантури. Гумениот ѓон обезбедува одлично прилепување и додава самодоверба на вашиот чекор. Спецификација: Женски патики – lifestyle Горен дел: луксузен велур и кожа Плиток профил Врвки Двоен среден ѓон Заштитник од кал Гумен ѓон.
7.690 ДЕН
7.690 ДЕН
5.383 ДЕН
Заштеда: 2.307 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 7.5 38 24.5
 • 8 38.5 25
 • 9 40 26
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

REEBOK Club C Geo Mid женските lifestyle патики се дизајнирани за вашето уживање. Погледнете го светот од повисока перспектива во овие патики на платформа. Ултра модерни, ултра удобни! Комбинацијата на материјали, луксузниот велур и кожата на горниот дел ви ја даваат пријатноста и удобноста кои ги аслужувате. Двојниот среден ѓон, покрај тоа што ви дава поинаква перспектива, додава удобност и обезбедува лесно амортизирање. Газиштето на надворешниот ѓон, штитникот од кал и средно засечената потпетица ја истакнуваат атрактивната надворешност. Патиките се одликуваат со плиток профил и класични врвки. Неутралната палета на бои на овие модерни женски патики гарантира лесно комбинирање со остатокот од вашата гардероба. Единственото нешто што треба да направите е да ги врзете и да започнете да го започнете новиот ден со нови авантури. Гумениот ѓон обезбедува одлично прилепување и додава самодоверба на вашиот чекор.
Спецификација:

 • Женски патики – lifestyle
 • Горен дел: луксузен велур и кожа
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Двоен среден ѓон
 • Заштитник од кал
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Возраст За возрасни
  Бренд Reebok
  Намена Lifestyle
  Боја Розе
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HQ6523
  4.753 ДЕН
  Заштеда 30%
  6.790 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GZ2235
  6.152 ДЕН
  Заштеда 20%
  7.690 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GY7191
  4.952 ДЕН
  Заштеда 20%
  6.190 ДЕН
  Додај во кошничка
  Reebok Club C Geo Mid
  Патики
  Reebok Club C Geo Mid