за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike NIKE AIR MAX TW NN EWT
Nike NIKE AIR MAX TW NN EWT
Nike NIKE AIR MAX TW NN EWT
Nike NIKE AIR MAX TW NN EWT
Nike NIKE AIR MAX TW NN EWT
Nike NIKE AIR MAX TW NN EWT
Nike NIKE AIR MAX TW NN EWT
Nike NIKE AIR MAX TW NN EWT
Nike NIKE AIR MAX TW NN EWT
Nike NIKE AIR MAX TW NN EWT
Код на производ: DV7721-001
Nike

Nike NIKE AIR MAX TW NN EWT

Код на производ: DV7721-001
11.290 ДЕН
11.290 ДЕН
7.903 ДЕН
Заштеда: 3.387 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 8.5 42 26.5
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Машки
Возраст За возрасни
Бренд Nike
Намена Lifestyle
Боја Сива
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FQ2437-001
8.712 ДЕН
Заштеда 20%
10.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FD9754-001
9.933 ДЕН
Заштеда 30%
14.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FD2765-400
9.592 ДЕН
Заштеда 20%
11.990 ДЕН
Додај во кошничка
Nike NIKE AIR MAX TW NN EWT
Патики
Nike NIKE AIR MAX TW NN EWT