за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike Blazer Low '77 Premium
Nike Blazer Low '77 Premium
Nike Blazer Low '77 Premium
Nike Blazer Low '77 Premium
Nike Blazer Low '77 Premium
Nike Blazer Low '77 Premium
Nike Blazer Low '77 Premium
Nike Blazer Low '77 Premium
Nike Blazer Low '77 Premium
Nike Blazer Low '77 Premium
Код на производ: DV0801-100
Nike

Nike Blazer Low '77 Premium

Код на производ: DV0801-100
Пофалени за својата едноставност и удобност, премиум машките lifestyle патики Nike Blazer Low '77 ја издигнуваат иконата на кошарката. Остриот кожен горен дел со текстилни акценти на пределот Swoosh и петицата му даваат врвен изглед. Првично дизајниран за изведба на подот, издржливата конструкција, силните шевови и едноставниот систем за поврзување нудат удобност што трае. Вградениот отвор на патиките со низок профил создава елегантен изглед. Вулканизираната конструкција од средниот до надворешниот ѓон дава елегантен изглед кој можете да го носите насекаде. Надворешниот ѓон од гума со дезен од шевронен обезбедува совршено држење, издржливост и стил на спортското наследство на Nike. Спецификација: Плиток профил Врвки Вулканизирана конструкција на среден ѓон Гумен ѓон.
7.090 ДЕН
7.090 ДЕН
7.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 8 41 26
 • 9.5 43 27.5
 • 10.5 44.5 28.5
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Пофалени за својата едноставност и удобност, премиум машките lifestyle патики Nike Blazer Low '77 ја издигнуваат иконата на кошарката. Остриот кожен горен дел со текстилни акценти на пределот Swoosh и петицата му даваат врвен изглед. Првично дизајниран за изведба на подот, издржливата конструкција, силните шевови и едноставниот систем за поврзување нудат удобност што трае. Вградениот отвор на патиките со низок профил создава елегантен изглед. Вулканизираната конструкција од средниот до надворешниот ѓон дава елегантен изглед кој можете да го носите насекаде. Надворешниот ѓон од гума со дезен од шевронен обезбедува совршено држење, издржливост и стил на спортското наследство на Nike.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Вулканизирана конструкција на среден ѓон
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Возраст За возрасни
  Бренд Nike
  Намена Lifestyle
  Боја Бела
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FQ2437-001
  8.712 ДЕН
  Заштеда 20%
  10.890 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FD9754-001
  9.933 ДЕН
  Заштеда 30%
  14.190 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Nike Blazer Low '77 Premium
  Патики
  Nike Blazer Low '77 Premium