за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike React Revision
Nike React Revision
Nike React Revision
Nike React Revision
Nike React Revision
Nike React Revision
Nike React Revision
Nike React Revision
Nike React Revision
Nike React Revision
Nike React Revision
Nike React Revision
Код на производ: DQ5188-600
Nike

Nike React Revision

Код на производ: DQ5188-600
Nike React Revision женските патики ги доближуваат класичните спортски патики до парчињата кои се дел од урбаната мода. Можете да се наоѓата во канцеларија, продавница или забава, не е важно бидејќи тие ќе се вклопат во секоја комбинација. Nike React ве активира, а вие сами го одредувате темпото. Од удобната внатрешност и неверојатната REACT амортизација, револуционерните промени во вашиот избор го носат усовршеното наследство на Nike. Технологијата Nike REACT е лесна, издржлива пена која обезбедува сигурно вклопување. Плишаната, ниска крагна им дава елегантен изглед. Богатата мешавина на материјали на горниот дел, од прозрачната мрежа до кожата и синтетиката, обезбедува издржливост и удобност. Гумените панели во областите со големо абење го штитат и го прават ова парче носливо повеќе сезони. Зајакнувањето на петицата обезбедува стабилност и модерна естетика инспирирана од патиките Nike за трчање од минатите децении. Спецификација: Женски патики Крагна со низок профил React технологија Врвки Горен дел: мрежа, кожа, синтетика, гума Гумен ѓон.

Посетете ја нашата веб-продавница сега и направете комбинации со дополнителни 10%, 15% или дури 20% попуст! Вашата спортска сезона започнува овде, со стил и паметно купување!Погледнете ја целата понуда овде.

Погледнете ја целата понуда овде. Понудата не може да се комбинира со S&B тикети.

 

 

9.190 ДЕН
9.190 ДЕН
6.433 ДЕН
Заштеда: 2.757 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6 36.5 23
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24.5
 • 8 39 25
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike React Revision женските патики ги доближуваат класичните спортски патики до парчињата кои се дел од урбаната мода. Можете да се наоѓата во канцеларија, продавница или забава, не е важно бидејќи тие ќе се вклопат во секоја комбинација. Nike React ве активира, а вие сами го одредувате темпото. Од удобната внатрешност и неверојатната REACT амортизација, револуционерните промени во вашиот избор го носат усовршеното наследство на Nike. Технологијата Nike REACT е лесна, издржлива пена која обезбедува сигурно вклопување. Плишаната, ниска крагна им дава елегантен изглед. Богатата мешавина на материјали на горниот дел, од прозрачната мрежа до кожата и синтетиката, обезбедува издржливост и удобност. Гумените панели во областите со големо абење го штитат и го прават ова парче носливо повеќе сезони. Зајакнувањето на петицата обезбедува стабилност и модерна естетика инспирирана од патиките Nike за трчање од минатите децении.
Спецификација:

 • Женски патики
 • Крагна со низок профил
 • React технологија
 • Врвки
 • Горен дел: мрежа, кожа, синтетика, гума
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Возраст За возрасни
  Бренд Nike
  Намена Lifestyle
  Боја Розе
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Nike React Revision
  Патики
  Nike React Revision