за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike Jordan Sophia
Nike Jordan Sophia
Nike Jordan Sophia
Nike Jordan Sophia
Nike Jordan Sophia
Nike Jordan Sophia
Nike Jordan Sophia
Nike Jordan Sophia
Код на производ: DO8863-601
Nike

Nike Jordan Sophia

Код на производ: DO8863-601
Големини EU
Големини
Големини CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Папучи
Пол Женски
Возраст За возрасни
Бренд Nike
Намена Кошарка
Боја Кафена
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Во моментов нема коментари
Nike Jordan Sophia
Папучи
Nike Jordan Sophia