за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike NIKE AIR MAX 90 LTR SE 2 PS
Nike NIKE AIR MAX 90 LTR SE 2 PS
Nike NIKE AIR MAX 90 LTR SE 2 PS
Nike NIKE AIR MAX 90 LTR SE 2 PS
Nike NIKE AIR MAX 90 LTR SE 2 PS
Nike NIKE AIR MAX 90 LTR SE 2 PS
Nike NIKE AIR MAX 90 LTR SE 2 PS
Nike NIKE AIR MAX 90 LTR SE 2 PS
Nike NIKE AIR MAX 90 LTR SE 2 PS
Nike NIKE AIR MAX 90 LTR SE 2 PS
Код на производ: DN4377-001
Nike

Nike NIKE AIR MAX 90 LTR SE 2 PS

Код на производ: DN4377-001
5.790 ДЕН
5.790 ДЕН
4.053 ДЕН
Заштеда: 1.737 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 12.5C 30 18.5
  • 12C 29.5 18
  • 13C 31 19
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Деца
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Бренд Nike
Намена Lifestyle
Боја Црна
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FD9769-100
5.243 ДЕН
Заштеда 30%
7.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DZ5633-800
3.703 ДЕН
Заштеда 30%
5.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики DX7614-004
2.472 ДЕН
Заштеда 20%
3.090 ДЕН
Додај во кошничка
Nike NIKE AIR MAX 90 LTR SE 2 PS
Патики
Nike NIKE AIR MAX 90 LTR SE 2 PS